Servisní technik AGV systémů - Mladá Boleslav

CEIT CZ, s. r. o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Mzda se sjedná při nástupu, nabízíme bonus po zkušební době

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Servis a dohled nad automatickými logistickými zařízeními u renomovaných klientů
• Preventivní údržba, ad-hoc servisní zásahy, podpora při implementaci nových zařízení u klientů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Za dobře odvedenou práci spravedlivé ohodnocení, které máte vždy včas na účtu
• Zaškolení a prostor stále se učit novým věcem
• Inspirativní prostředí stabilní společnosti a přátelského kolektivu
• Každý zaměstnanec se podílí na rozvoji společnosti
• Nástup IHNED/dle dohody
• Místo výkonu: Mladá Boleslav
• Zaškolení, průběžná školení
• Benefity:
o stravenky
o placené přesčasy
o příspěvky na penzijní připojištění
o zahraniční pracovní cesty
o Nástupní bonus po zkušební době

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Vyučení v technickém oboru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. vyučení v technickém oboru
• Práce je vhodná také pro čerstvé absolventy!
• Bezúhonnost (čistý rejstřík trestů)
• Řidičské oprávnění sk. B
• Ochota pracovat na směny
• Výhodou je vyhláška č.50/1978 Sb. (odborná způsobilost v elektrotechnice)
• AJ, NJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost CEIT CZ, s.r.o. byla založena v roce 2012 jako česká pobočka CEIT, a.s. (Central European Institute of Technology) se sídlem v Žilině na Slovensku. CEIT se primárně zabývá průmyslovou automatizací, vývojem a implementací vlastních AGV systémů (automaticky naváděný bezobslužný logistický tahač) a technologickými a procesními inovacemi.
ID: 3995267  Datum zveřejnění: 4.11.2020