Software manual tester

Centila, s. r. o.

Miesto práce
Brno, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 42 500 Kč/mesiacPodľa seniority

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme manuálneho testera do bratislavského tímu. Ako softvérový inžinier v testovaní budete mať možnosť kontrolovať kvalitu hier, prispievať k dizajnu herných funkcií, poskytovať užitočnú spätnú väzbu počas celého životného cyklu vývoja hry a udržiavať dokonalosť našich produktov.

Vaše každodenné úlohy budú zahŕňať:
- Riešenie chýb a defektov
- Testovanie hier na rôznych mobilných zariadeniach, desktopoch a prehliadačoch
- Vykonávanie UI, UX, funkčných, výkonnostných a prieskumných testov
- Automatizácia skriptovania
- Úzka spolupráca s vývojármi, kreatívnym tímom a kolegami testermi

- Pružná pracovná doba
- až 3 dni HomeOffice týždenne
- Ovocné dni
- Neformálna pracovná atmosféra

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Vás štruktúrovaný životopis prosím zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Do e-mailu prosím vložte dodatok:
"Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. "Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Hazardná spoločnosť zameraná na tvorbu a inováciu vlastných hazardných hier s ich následným využitím doma aj v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Jira - Základy
SQL - Základy
API - Základy
JavaScript - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

• Schopnosť efektívne písať podrobné manuálne testovacie prípady
• Schopnosť testovať komplexné aplikácie
• Základné znalosti TFS alebo Firebug alebo JIRA
• Bežné zručnosti ako snímanie videí, práca s viacerými vzdialenými plochami, recyklácia aplikačných fondov, zálohovanie a obnova databáz, práca s GIT
• Skúsenosti s testovaním API
• Základná znalosť JavaScriptu, SQL a C# výhodou
• Automatizácia testov a skriptovanie sú výhodou

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo, poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4591906  Datum zveřejnění: 1.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 42 500 Kč/mesiac