Staňte se kmenovým zaměstnancem! Výroba Brno-Slatina! (Operátor strojů a zařízení)

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Brno, Slatina, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce v mechanické výrobě a elektro výrobě
- práce podle daných postupů a instrukcí
- práce vhodná pro muže i ženy
- kvalitní zaškolení - praxe není podmínkou
- práce v 3 třísměnném provozu (Po-Pá, víkendy volné)
- možnost volitelných přesčasů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pevná mzda s možností rychlého růstu (dle schopností a dovedností)
- každoroční navýšení mzdy
- možnost kariérního růstu
- dotovaná strava v závodní jídelně
- 25 dní dovolené
- čisté, klimatizované a bezpečné pracovní prostředí
- dlouhodobá spolupráce v zázemí stabilní firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Výroba produktů v oblastech spalování, elektroniky, termoregulace a systému s pitnou vodou.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- technické/elektro vzdělání výhodou - není podmínkou
- praxe ve výrobním prostřední výhodou - není podmínkou
- dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)
- chuť pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2806760  Datum zveřejnění: 17.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 Kč