Skladník - Mzda až 25000 Kč + bonusy!

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Fyzické přebírání zboží dodaného do skladu
-Ukládání a skladování zboží
- Udržování skladových prostor v předepsaných podmínkách
- Spolupráce na inventurách zboží ve skladu
- Obsluha VZV

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Další profesní rozvoj
- Zaměstnanecké benefity
- 5 dnů dovolené navíc
- Moderní pracovní prostředí
- Výuka anglického jazyka na pracovišti
- Stravenky 90 Kč
- Možnost dotovaného ubytování
- Příspěvek na dopravu
- 10 000 Kč náborový příspěvek po zkušební době
- Výkonnostní bonusy až 7800/Q

Informace o náboru

Česká společnost zabývající se progresivními stavebními technologiemi hledá vhodného kandidáta na uvedenou pozici Skladník.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáme šikovné skladníky, kteří odvádí svou práci samostatně a nebojí se manuální práce.

V případě zájmu nám zašlete Vaše CV!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Platné oprávnění na VZV- W1: W2 Třída II.
- Zodpovědnost
- Logické uvažování
- Vyučení resp. praxE na obdobné pozici výhodou
- Vazačské a jeřábnické zkoušky či strojní průkaz výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3098154  Datum zveřejnění: 13.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 Kč