Sklad s oblečením - mzda až 28 000Kč - Doprava zdarma

CentralWork s.r.o.

Slovanská 232/28, 326 00 Plzeň, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-naskladnění / vyskladnění zboží
-vychystávání zboží podle objednávkových listů
- práce se skenerem
-manipulace s paletovým vozíkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

-práci na hlavní pracovní poměr
-možnost karierního růstu a přechod pod kmenový stav
-docházkový bonus 1 000Kč
-variabilní složka (produktivita) až 28Kč
-STRAVENKY plně hrazené firmou ve výši 70Kč
-týdenní zálohy až 1 000Kč
-příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky
-možnost ubytování s příspěvkem od zaměstnavatele 3 500Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro moderní logistickou firmu s 25 letou tradicí na českém trhu skladující a připravující zboží pro řadu známých značek hledáme vhodné kandidáty na pozici manipulační dělník ve skladu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3102975  Datum zveřejnění: 17.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000