Práce v Německu! Skladník/ce - mzda od 1 500€. Vhodné i pro páry! Ubytování zajištěno.

CentralWork s.r.o.

Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Děčín, Okres Chomutov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 17000 euro

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manipulace s paletovým vozíkem výhodou
- balení a třídění zboží
- práce se scannerem
- vychystávání zboží dle objednávkových listů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní práce na HPP
- možnost kariérního růstu
- základní mzda od 9€/hod
- příplatky dle zákonniku práce
- příspěvek na dovolenou
- příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky
- ubytování zajištěno s příspěvkem na první měsíc
- možnost týdenních záloh

Informace o náboru

Hledáme šikovné skladníky a skladnice - zajišťujeme ubytování. Vhodné pro páry i absolventy!
Mzda od 1 500€. Nástup ihned!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

CentralWork s.r.o. je nadnárodní společnost zaměřená na poskytování personálních služeb a provoz internetových projektů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- flexibilita
- zručnost
- samostatnost
- základní znalost německého nebo anglického jazyka
- praxe ve skladu vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3221174  Datum zveřejnění: 20.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 17000 euro