Skladník/Řidič VZV - mzda až 28 000 Kč/měs + vánoční odměna 2 000 Kč - nástup ihned!

CentralWork s.r.o.

Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Děčín, Okres Louny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nakládka/ vykládka kamionů
- práce na VZV (postačí menší praxe - oprávnění zajistíme)
- zásobování linek do výroby
- příjem/výdej

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní práce na HPP
- vánoční odměna 2 000Kč
- základní mzda ve výši až 140Kč/hod
- variabilní složka mzdy ve výši až 14% ze základní mzdy
- příplatky za přesčas v So/Ne 50%
- příplatek za práci v nepřetržitém režimu 10Kč/hod
- roční odměna za docházku až 6 000Kč
- Stravenky ve výši až 150Kč
- ubytování za 35Kč/noc
- možnost týdenních záloh

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Celosvětově úspěšná výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá schopného uchazeče na výše uvedenou pozici. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! + Vánoční odměna 2 000Kč

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na obdobné pozici výhodou
- manuální zručnost
- fyzická zdatnost
- dobrý zdravotní stav
- spolehlivost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3230821  Datum zveřejnění: 1.11.2017