Juniorní inženýr zákaznické kvality

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude tvůj denní chleba?
• příjem, kontrola a evidence vstupních vzorků v předsériové fázi
• provádění výrobkových, procesních auditů včetně plánování
• provádění interních analýz, zkoušek a měření
• stanovení a tvorba referenčních vzorků
• rekvalifikační zkoušky výrobků
• interní testy dle TL211 včetně vyhodnocení
• schvalování PPAP dokumentace od dodavatelů
• zaslání vzorkování zákazníkovi (BeOn)
• aktualizace generačních stavů v SAPu
• příjem, evidence a izolace neshodných dílů v předsériové fázi
• řešení reklamací výrobků v předsér.fázi a tvorba 8D reportů vůči zákazníkovi

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co navíc ti za tvou práci nabízíme?
• Stravenky
• Týden dovolené navíc
• Bonusy
• Mobilní telefon
• Notebook
• Pružnou pracovní dobu

Informace o náboru

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na prázdné místo inženýra kvality. Měl bys být „Ivan“ a nebo také „Ivana“. Baví tě oblast automotive a studoval/studovala si technický obor. S oblastí kvality máš již nějaké zkušenosti a rád/rada se budeš rozvíjet dál. Si samostatný/samostatná ale také si umíš popovídat třeba i v německým jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

A kdo jsme my? Jsme personální agentura Centralwork, která má řadu významných klientů s mezinárodním zastoupením. Mezi ně patří také společnost v oblasti automotive, která se věnuje výrobě plastů a karbonových dílů. Disponuje novými technologiemi a její vizi je silné a stabilní partnerství s výrobci automobilů, další rozvíjení pozice dodavatele komplexních řešení na poli středně sériové výroby, v oblasti vývoje automobilů nebo při projektech individualizace vozů za využití progresivních materiálů a technologií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bys měl mít?
• SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
• praxe v oblasti kvality v automotive na obdobné pozici
• aktivní znalost NJ
• znalost nástrojů kvality
• řidičský průkaz skupiny B
• samostatnost, logické uvažování, loajalitu, odolnost proti stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3237172  Datum zveřejnění: 8.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou