Skladník/Řidič VZV - Brandýs nad Labem - (ubytování v Praze) mzda až 28 000 Kč/měs + vánoční odměna 2 000 Kč - nástup ihned!

CentralWork s.r.o.

Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Ostrava, Okres Domažlice, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
10.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nakládka/ vykládka kamionů
- práce na VZV (postačí menší praxe - oprávnění zajistíme)
- zásobování linek do výroby
- příjem/výdej

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní práce na HPP
- vánoční odměna 2 000Kč
- základní mzda ve výši až 140Kč/hod
- variabilní složka mzdy ve výši až 14% ze základní mzdy
- příplatky za přesčas v So/Ne 50%
- příplatek za práci v nepřetržitém režimu 10Kč/hod
- roční odměna za docházku až 6 000Kč
- Stravenky ve výši až 150Kč
- ubytování za 35Kč/noc
- možnost týdenních záloh

Informace o náboru

Celosvětově úspěšná výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu v Brandýse nad Labem hledá schopného uchazeče na výše uvedenou pozici. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! + Vánoční odměna 2 000Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

CentralWork s.r.o. je nadnárodní společnost zaměřená na poskytování personálních služeb a provoz internetových projektů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3239130  Datum zveřejnění: 10.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 Kč