Skladník/řidič retraku Bor u Tachova (ubytování zajištěno) bonus 10 000Kč!

CentralWork s.r.o.

Moravskoslezský kraj, Okres Třebíč, Okres Šumperk, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Ostrava, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
10.11.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce s vysokozdvižným vozíkem ve skladu s oblečením
- zakládání zboží až do výšky 13 metrů
- příjem / expedice zboží
- práce se skenerem
manipulační práce ve skladu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce vhodná pro muže, ženy i páry
- možnost karierního růstu a přechod pod kmenový stav
- DOCHÁZKOVÝ BONUS až ve výši 1 000Kč
- + BONUS 10 000Kč při odpracování min. 5 týdnů
- stravenky plně hrazené firmou ve výši 70Kč
- možnost týdenních záloh
- příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky
- ubytování za 35Kč/noc
- zajištěna DOPRAVA ZDARMA
+ AKCE! DOPORUČTE NÁM ZNÁMÉHO a získejte 5 000Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Děkujeme za váš zájem o pracovní nabídku, budeme Vás kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výhodou praxe ze skladu
- dobrý zdravotní stav
- čistý registr trestů
- spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
- ochotu pracovat ve 3směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3239138  Datum zveřejnění: 10.11.2017