Vedúci laboratória

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Okres Nymburk
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- tvorba, schvaľovanie a správa dokumentácie pre oddelenie
- kalibrácia metrologicky evidovaných meradiel a skúšobných zariadení spoločnosti
- dohlaď nad meradlami, evidencia a overovanie meradiel
- zabezpečovanie externých kalibrácií metrologicky evidovaných meradiel spoločnosti
- vedenie príslušnej metrologickej agendy spoločnosti, archivovanie agendy externých kalibrácií
- zaškolenie nových spolupracovníkov
- udržiavanie pomôcok v čistote a kompletnosti
- konzultácia a schvaľovanie pri nákupe zariadenia
- správa noriem a štandardov
- koordinácia a uskutočnenie interných skúšok, meraní a kalibrácií v rozsahu požadovanom platnou legislatívou a zákazníkom laboratória, vrátane rekvalifikačných skúšok
- informovanie zákazníkov o výsledkoch objednávaných laboratórnych výkonov
- dodržovanie princípov 5S

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stravenky
- Týždeň dovolenky navyše
- Bonusy
- Mobilný telefón
- Notebook
- Pružnú pracovnú dobu

Informace o náboru

Hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na prázdne miesto vedúceho laboratória. Môžeš byť „Ivan“ alebo aj „Ivana“. Baví ťa oblasť automotive a študoval/študovala si technický obor. Máš aspoň 5 ročnú prax na podobnej pozícií a dohovoríš sa v anglickom alebo nemeckom jazyku.
A kto sme my? Sme personálna agentúra Centralwork, ktorá má radu významných klientov s medzinárodným zastúpením. Medzi nich patrí tiež spoločnosť v oblasti automotive, ktorá sa venuje výrobe plastov a karbónových dielov. Disponuje novými technológiami a jej víziou je silné a stabilné partnerstvo s výrobcami automobilov, ďalšie rozvíjanie pozície dodávateľa komplexných riešení na poli strednej sériovej výroby, v oblasti vývoja automobilov alebo pri projektoch individualizácie vozidiel za využitia progresívnych materiálov a technológií.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Spoločnosť v oblasti automotive, ktorá sa venuje výrobe plastov a karbónových dielov.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
- minimálne 5 ročnú prax na podobnej pozícií
- aktívnu znalosť nemeckého či anglického jazyka
- znalosť PC: MS Office, SAP výhodou
- znalosť princípov 5S
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3240257  Datum zveřejnění: 12.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou