Účtovníčka pohľadávok

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
35000 + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- príprava týždenných platobných príkazov
- účtovanie bankových výpisov, párovanie prijatých platieb odberateľov
- účtovanie cenových rozdielov, reklamácií, logistických nákladov
- správa pohľadávok
- komunikácia so zákazníkmi
- správa databázy zákazníkov
- správa I/C vzťahov, mesačné odsúhlasenie pohľadávok a záväzkov s ostatnými členmi skupiny
- príprava podkladov pre netting AR
- týždenný reporting pohľadávok po splatnosti do zahraničia
- mesačný reporting IC vzťahov, pohľadávok po splatnosti do zahraničia
- príprava štatistických výkazov
- dokladová inventarizácia pridelených účtov

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenky
- 5 týždňov dovolenky
- bonusy
- príspevok na penzijné alebo životné pripoistenie
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
- silnú podporu medzinárodnej spoločnosti a lídra na trhu
- perspektívne zamestnanie v prostredí dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

Informace o náboru

Hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na prázdne miesto účtovníčky pohľadávok. Môžeš byť „Ivan“ alebo aj „Ivana“. Máš aspoň 3 ročnú prax s účtovaním v nadnárodnej výrobnej spoločnosti a študoval/študovala si ekonomický obor, či už počas strednej alebo vysokej školy. Si samostatná/samostatný ale tiež sa rád porozprávaš, napríklad aj v angličtine.
A kto sme my? Sme personálna agentúra Centralwork, ktorá má radu významných klientov s medzinárodným zastúpením. Medzi nich patrí tiež spoločnosť v oblasti automotive, ktorá sa venuje výrobe výfukových systémov, katalyzátorov či strešných nosičov.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Spoločnosť v oblasti automotive, ktorá sa venuje výrobe výfukových systémov, katalyzátorov či strešných nosičov.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- 3 roky praxe s účtovaním v nadnárodnej spoločnosti
- znalosť podvojného účtovníctva výrobnej spoločnosti
- dobrá znalosť anglického jazyka
- znalosť práce na PC – MS Excel, MS Word, ekonomický software

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3240259  Datum zveřejnění: 12.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 + bonusy