Referent logistiky

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Okres Teplice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovávanie objednávok zákazníkov
- Zodpovednosť za včasné dodanie objednávky
- Objednávanie materiálu pre výrobu
- Spracovávanie reklamácií formou 8D reportu
- Správa zákazníckych portálov

- 13. plat
- jazykové kurzy
- týždeň dovolenky navyše
- moderné pracovné prostredie
- zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

Náš klient, jeden z hlavných výrobcov káblových zväzkov pre automobily ako sú BMW, Mercedes či Audi, hľadá uchádzača na pozíciu – referent logistiky. Ideálny kandidát má stredoškolské technické vzdelanie, znalosť prostredia logistiky v automotive spoločnosti a nemecký jazyk aspoň úroveň B1 – denná mailová komunikácia v nemčine.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient, jeden z hlavných výrobcov káblových zväzkov pre automobily ako sú BMW, Mercedes či Audi.

Požiadavky na zamestnanca

- SŠ vzdelanie ideálne technického/ekonomického smeru
- Prax v automotive na podobnej pozícií je výhodou
- Nemecký jazyk (prípadne anglický) - denná mailová komunikácia
- Znalosť Excelu
- Vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3242018  Datum zveřejnění: 14.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou