Manažer kvality

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vedení oddělení kvality, koordinace a optimalizace všech procesů v oblasti zákaznické, dodavatelské a výrobní kvality
- Vedení a motivace pracovního týmu
- Vedení přímých jednání se zákazníky (převážně zahraničními) a rozšiřování kontaktů
- Zodpovědnost za systém kvality
- Zavádění opatření ke zvyšování kvality procesů a výrobků
- Aplikace systému řízení jakosti pro oblast automotive
- Účast v projektových týmech, zákaznických auditech a certifikacích
- Zodpovědnost za přípravu, kontrolu a prezentaci reportů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
- Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
- Motivující systém odměňování a benefitů
- Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí
- Příspěvek na stravování
- Slevové programy u všech tří mobilních operátorů
- Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci (tábor, školy v přírodě, lyžařské výcviky aj.) až 20 750 Kč
- Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 300 - 750 Kč měsíčně dle délky zaměstnání
- Balíček Benefit Plus v hodnotě 5 000 Kč na rok
- 5 týdnu dovolené
- Odměna při příležitosti pracovního nebo životního jubilea (od 7500 Kč)
- Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
- Možnost využití cizích jazyků
- Osobní i profesní růst
- Roční prémie
- Sick days

Informace o náboru

V případě zájmu o uvedou pozici, zašlete motivační dopis a CV.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Korporátní celosvětová společnost, která patří k světovým dodavatelům automobilového průmyslu, hledá mezi své schopné kolegy Manažera kvality, který má pod palcem komunikační dovednosti a to i se zahraničím. Má tah na branku a dokáže motivovat a vést tým pracovníků. Pokud toužíte najít uplatnění ve světové společnosti v Systému kvality, neváhejte nás kontaktovat!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ/SŠ technického vzdělání
- Aktivní znalost anglického jazyka, znalost německého/francouzského jazyka výhodou
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Řidičský průkaz skup. "B"
- Praxe min. 3 roky v oboru zabezpečování kvality
- Znalosti norem, metod a nástrojů jakosti v oblasti automobilového průmyslu
- Spolehlivost, flexibilita, samostatnost, práce v týmu
- Odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3244976  Datum zveřejnění: 16.11.2017