Diagnostik, nadštandardný príjem a perfektné benefity

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Praha, Ústecký kraj, Stredočeský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa členom úspešnej medzinárodnej spoločnosti, využívaj bohatý balíček benefitov a využi tiež možnosť školení aj na pobočkách v zahraničí! Výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením príjme medzi seba diagnostika s praxou. Hľadáme seniora, ktorý sa v klasickej práci diagnostika perfektne vyzná a má technický prehľad. Ponúkame ti za tvoju prácu okrem skvelého nadštandardného platu navyše kvartálne odmeny, príspevok na dopravu, kultúru, stravovanie, šport a mnoho iného. Tešíme sa na tvoje CV!

Najčastejšie sa budeš zaoberať týmito činnosťami
• Analyzovanie vád
• Meranie a vyhodnocovanie
• Príprava kontrolných plánov
• Vytváranie testovacích scenárov + programov

Čo príjemné ťa u nás čaká
• Zaujímavý fixný príjem
• Kvartálne bonusy vo výške 10%
• Pružná pracovná doba (po-pia, 9:00-14:00 pevná časť)
• Príspevok na dopravu, až do výšky 2000 KČ/mesačne
• Flexi Pass, príspevok vo výške 5000 KČ/ročne
• Dotovaná jedáleň (obedy 25KČ – 35KČ)
• Príspevok na penzijné pripoistenie
• Príspevok pri situáciách mimoriadnej tiesne
• Odmeny pri zamestnaneckom výročí
• Príspevok na teambuildingové akcie
• Príspevok na prímestské tábory pre deti
• Vlastná vzdelávacia platforma – najrôznejšie školenia aby si sa mohol rozvíjať po každej stránke
• Príležitosť absolvovať školenia aj na zahraničných pobočkách v trvaní 2 týždňov
• Práca v stabilnej spoločnosti s celosvetovým pôsobením
• Príležitosť pre osobný a profesný rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ideálne si ťa predstavujeme
• Máš SŠ alebo VŠ vzdelanie v technickom obore
• Máš technický prehľad
• Máš prax 3-5 rokov s diagnostikou – ideálne vibračnou

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3244995  Datum zveřejnění: 16.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou