Skúsený inžinier spoľahlivosti, nadštandardný príjem a perfektné benefity

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Praha, Ústecký kraj, Stredočeský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa členom úspešnej medzinárodnej spoločnosti, využívaj bohatý balíček benefitov a využi tiež možnosť školení aj na pobočkách v zahraničí! Výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením príjme medzi seba skúseného, technický zdatného inžiniera spoľahlivosti. Hľadáme talent so všeobecným prehľadom v technike, ktorý presne vie čo robí a ak náhodou nie, vie na koho sa obrátiť. Budeš sa starať o to aby všetko hladko šliapalo – monitorovať, vyhodnocovať, identifikovať, zlepšovať a rozvíjať systém údržby. Budeš stratégom. Ponúkame ti za tvoju prácu okrem skvelého nadštandardného platu navyše kvartálne odmeny, príspevok na dopravu, kultúru, stravovanie, šport a mnoho iného. Tešíme sa na tvoje CV!

Najčastejšie sa budeš zaoberať týmito činnosťami
• Monitoring – strojov, trendov, histórie, KPI
• Riadenie a zlepšovanie spoľahlivosti a procesu kvality
• Zaznamenávanie a analyzovanie údržby ˃ rady pre manažérov plánovania a údržby
• Rozvíjanie stratégie údržby
• Profesionálne šéfovanie plánu údržby
• Definovanie náhradných dielov
• Spolupráca s projektovým oddelením

Čo príjemné ťa u nás čaká
• Zaujímavý fixný príjem
• Kvartálne bonusy vo výške 10%
• Pružná pracovná doba (po-pia, 9:00-14:00 pevná časť)
• Príspevok na dopravu, až do výšky 2000 KČ/mesačne
• Flexi Pass, príspevok vo výške 5000 KČ/ročne
• Dotovaná jedáleň (obedy 25KČ – 35KČ)
• Príspevok na penzijné pripoistenie
• Príspevok pri situáciách mimoriadnej tiesne
• Odmeny pri zamestnaneckom výročí
• Príspevok na teambuildingové akcie
• Príspevok na prímestské tábory pre deti
• Vlastná vzdelávacia platforma – najrôznejšie školenia aby si sa mohol rozvíjať po každej stránke
• Príležitosť absolvovať školenia aj na zahraničných pobočkách v trvaní 2 týždňov
• Práca v stabilnej spoločnosti s celosvetovým pôsobením
• Príležitosť pre osobný a profesný rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ideálne si ťa predstavujeme
• Máš SŠ alebo VŠ vzdelanie v technickom obore
• Ovládaš anglický jazyk – budeš komunikovať s externými dodávateľmi
• Máš technický prehľad – proste sa vyznáš – dokážeš prečítať technickú dokumentáciu, manuály či rozvrhy a nič ťa neprekvapí
• Máš prax 5 rokov z výroby – si skúsený senior

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3245056  Datum zveřejnění: 16.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou