Nové nástupy od ledna 2018! Sklad se značkovým oblečením - mzda až 130Kč/hod + bonusy. Práce vhodná i pro páry, absolventy!

CentralWork s.r.o.

Praha, Hlavní město Praha, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Děčín, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- balení, štítkování a vychystávání zboží
- práce v třísměnném provozu nebo pouze noční směny
- práce se skenerem
- manipulace s paletovým vozíkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- DOCHÁDZKOVÉ bonusy
- VÝKONOSTNÍ bonus
- NÁBOROVÝ bonus za 3 měsíce 6 000Kč
- možnost práce přesčas
- týdenní poskytování záloh
- zabezpečené ubytování s příspěvkem 3 500Kč
- příplatky dle zákoníku práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Do skladu se značkovým oblečením hledáme šikovné muže, ženy i páry. Nástupy ihned, doprava zajištěna ZDARMA + NÁBOROVÉ BONUSY

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výhodou znalost práce se skenerem, praxe na NZV
- manuální zručnost
- časová flexibilita
- ochota pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3257615  Datum zveřejnění: 30.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: