Operátor CNC (mzda až 35 000! i bez zkušeností)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Příprava a kontrola dat programu
  • Orientace os obrábění na nulové body včetně základního měření
  • Vlastní obrábění (výměna a kontrola nástrojů)
  • Kontrolní měření hotového výrobku ve vazbě na výrobní dokumentaci
  • Pravomoc zastavit činnost obrábění v případě zjištění neshody obrobku
  • Odpovědnost za dodržení technologického postupu obrábění a všech parametrů výrobku dle výrobní dokumentace

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • ÚSO vzdělání technického směru
  • Znalost čtení v technické dokumentaci
  • Znalost systému Heidenhain PODMÍNKOU!

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Kontakt

Adresa společnosti

CentralWork s.r.o.
Třebohostická 3069/14
100 00 Praha
ID: 3283254   Datum zveřejnění: 13.2.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 35000