Technik výroby - 35.000 Kč + 10.000 Kč náborový příspěvek

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Oprava závad na výrobním zařízení
- Vedení dokumentace zásahů v systému SAP
- Podílení se na preventivní údržbě
- Úpravy a zlepšování výrobního zařízení
- Nastavování procesních parametrů výrobních procesů
- Podpora údržby, výroby a oddělení kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 10.000 Kč náborový příspěvek
- 5 týdnů dovolené
- Balíček Benefit Plus v hodnotě 5 000 Kč na rok (možnost využít na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou)
- Příspěvek na závodní stravování formou stravenek
- Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 300 – 700 Kč měsíčně dle délky zaměstnání
- Sickdays
- Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci (tábory pro děti, školy v přírodě, lyžařské výcviky pořádané školou apod.) až 20 750 Kč za rok
- Slevové programy u všech tří mobilních operátorů
- Různé sezónní slevové nabídky (např. BestDrive, HP apod.)
- V zimních měsících možnost očkování proti chřipce
- Možnost interního vzdělávání – technické znalosti, měkké dovednosti, počítačové znalosti apod.
- Odměna při příležitosti pracovního nebo životního jubilea

Informace o náboru

Pokud toužíte najít uplatnění ve světové společnosti, neváhejte nás kontaktovat!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Korporátní celosvětová společnost, která patří k světovým dodavatelům automobilového průmyslu, hledá mezi své schopné kolegy Technika výroby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Elektro - technické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ukončené min. SŠ vzdělání v oblasti elektra
- Mírně pokročilou znalost AJ
- Pokročilou znalost počítačových technologií
- Základní znalost sítí
- Znalost optických systémů nebo automatizačních technologií výhodou
- Znalost programovacích jazyků nutnou podmínkou
- Ochotu pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3292950  Datum zveřejnění: 23.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 Kč