Top nabídka! Sklad se značkovým oblečením - mzda až 130Kč/hod + bonusy. Nástup ihned! Ubytování zajištěno v Praze.

CentralWork s.r.o.

Praha, Hlavní město Praha, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Praha - východ, Okres Trutnov, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Klatovy, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 25 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- balení, štítkování a vychystávaní zboží
- práce v třísměnném provozu nebo pouze noční směny
- práce se skenerem
- manipulace s paletovým vozíkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- DOCHÁZKOVÝ bonus až 1 000Kč
- VÝKONNOSTNÍ bonus až 1 000Kč
- NÁBOROVÝ bonus za 3 měsíce 6 000Kč
- možnost práce přesčas
- týdenní poskytování záloh
- zabezpečené ubytování s příspěvkem 3 500Kč
- dotované stravování
- příplatky dle zákoníku práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Sklad se značkovým oblečením - mzda až 130Kč/hod + bonusy. Práce vhodná i pro páry, absolventy! Nástup ihned!!!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výhodou znalost práce se skenerem, praxe na NZV
- manuální zručnost
- časová flexibilita
- ochota pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3303748  Datum zveřejnění: 6.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 25 000Kč