Operátor/ka výroby (Brno-Slatina). Nástupní mzda od 28 000 Kč! Nabídka vhodná i pro ženy! Kontaktujte nás!

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Brno-Slatina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 29 000 Kč/měsíc27000 - 29000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do strojírenské výroby v lokalitě Brno-Slatina hledáme šikovné muže i ženy. Praxe není podmínkou. Nabízíme seriózní a rychlé jednání.

- strojírenská výroba
- jednoduchá kompletace dílů na montážních linkách
- balení produktů
- kontrola kvality
- obsluha obráběcích strojů - předchozí praxe není podmínkou
- kvalitní zaškolení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce ve třísměnném provozu (8 hod. směny, víkendy volné)
- kvalitní vstupní zaučení
- BONUS za docházku
- BONUS za výkon
- 13. plat
- každoroční navyšování mzdy
- 25 dní dovolené
- PŘÍSPĚVEK na závodní stravování
- možnost kariérního růstu
- stabilní práce v mezinárodní společnosti

Doporučte známého a získejte odměnu 2 000 Kč.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba produktů v oblastech spalování, elektroniky, termoregulace a systému s pitnou vodou.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- práce vhodná pro muže i ženy
- dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)
- manuální zručnost a šikovnost
- chuť pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3305865  Datum zveřejnění: 11.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27 000 - 29 000 Kč/měsíc27000 - 29000 Kč