Nástup ihned! Hledáme šikovné skladníky/ce do skladu s hračkami - mzda až 130Kč/hod

CentralWork s.r.o.

Praha, Hlavní město Praha, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Trutnov, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Praha - západ, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 25 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce ve skladu s hračkami
- balení zboží
- štítkování
- vyskladňování zboží podle objednávkových listů
- práce se skenerem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- kvalitní dotované ubytování v Praze zajištěno (2 – lůžkové pokoje)
- DOPRAVA zajištěna v hlavní sezóně
- 3 směnný provoz (8 hod. směny)
- práce vhodná pro ženy, muže i páry
- práce vhodná i jako letní brigáda pro studenty starší 18ti let
- týdenní zálohy
- dotované stravování
- výplata na účtu vždy včas

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Do skladu s hračkami hledáme šikovné skladníky a skladnice - zajišťujeme dotované ubytování. Vhodné i pro absolventy!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- chuť pracovat
- dobrá fyzická kondice
- manuální zručnost

Doporuč známeho a získej odměnu v hodnotě 2 000Kč!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3306712  Datum zveřejnění: 11.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 25 000Kč