Technológ výroby (možnosť kariérneho rastu a jazykové kurzy)

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Brno - město, Brno - venkov
Mzdové podmienky (brutto)
30000 - 40000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť v oblasti strojárskej výroby, hľadáme nového kolegu na pozíciu „Technológ výroby“! Hlavnou náplňou tvojej práce bude zaisťovať technologickú prípravu výroby. Navyše ti k platu ponúkame jazykové kurzy či dotované stravovanie. V spoločnosti máš neobmedzenú príležitosť kariérneho rastu. Ideálny kandidát má skúsenosti z výroby a slušne sa orientuje v technologických procesoch.

Čo bude tvojim denným chlebom:
- budeš sa podieľať na tvorbe a následnom zavádzaní postupov výroby

Okrem základnej mzdy máme pre teba navyše:
- zázemie silnej, dynamicky sa rozvíjajúcej českej firmy
- možnosť kariérneho rastu
- jazykové kurzy a pravidelné školenie
- príspevok na závodné stravovanie (výber zo 7 jedál)
- odmena k životnému jubileu, pracovnému výročiu
- zvýhodnený mobilný tarif aj pre rodinných príslušníkov
- služobný telefón
- služobný notebook
- len ranné zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Si ideálnym kandidátom ak:
- máš prax z výrobnej spoločnosti
- orientuješ sa v technologických postupoch
- výkresová dokumentácia ti nerobí problém

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3316921  Datum zveřejnění: 22.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000