Konštruktér (hľadáme ideálne absolventa)

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Okres Chomutov
Mzdové podmienky (brutto)
20000-30000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, českú spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárstva, hľadáme nového zamestnanca na pozíciu konštruktéra. Ponúkame miesto pri okrúhlom stole odborníkov na hydrauliku – a to doslovne! Do malého tímu konštruktérov hľadáme nového kolegu, ktorý bude spolupracovať na jedinečných neopakovateľných projektoch – žiadna sériová výroba. Ponúkame možnosť načerpať skúsenosti z hydrauliky v odbornom prostredí kde dostaneš cenné rady aj pomocnú ruku.

Čo bude tvojim denným chlebom:
- kreatívna práca na unikátnych zákazkách
- návrh, vývoj a projektovanie hydraulických systémov
- tvorba konštrukčnej dokumentácie
- hodnotenie a schvaľovanie modernizačných a zmenových návrhov
- riešenie výrobných problémov spojených s konštrukciou
- jednanie so zákazníkmi a tvorba ponúk
- jednanie s dodávateľmi

Okrem základnej mzdy máme pre teba navyše:
- zázemie stabilnej českej spoločnosti
- príjemná kancelárska práca v malom tíme
- priateľský kolektív
- možnosť špecializácie
- možnosť profesného rastu
- atraktívny balíček benefitov – príspevok na dovolenku, pri narodení dieťaťa, výhodný mobilný tarif…
- plne preplácané stravenky vo výške 100kč/deň
- mobilný telefón
- notebook

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Česká spoločnosť pôsobiaca v strojárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Si ideálnym kandidátom ak:
- máš vysokoškolské vzdelanie v odbore strojárstvo
- poznáš CAD programy

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3334262  Datum zveřejnění: 13.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000-30000