Operátor/-ka vo výrobe (Lozorno pri Bratislave)- mzda až 1.100€ +13. a 14. plat, ubytovanie zabezpečené!

CentralWork s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, Okres Hodonín, Okres Znojmo, Okres Nový Jičín, Okres Uherské Hradiště, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
až 1.100 €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž automobilových komponentov,
- vizuálna kontrola výrobkov,
- 3 alebo 4 zmenná prevádzka,
- prax nie je nutná, ale je vítaná,
- PRACOVISKO: Lozorno pri Bratislave

- ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO A ZÍSKAJTE ODMENU 70€!

- pracovná zmluva,
- po skúšobnej dobe NAVÝŠENIE mzdy,
- PRÍPLATKY podľa Zákonníka práce,
- mesačné BONUSY,
- dotované kvalitné ubytovanie zabezpečené,
- doprava z ubytovne na pracovisko a späť zabezpečená,
- stravné lístky,
- 13. a 14. plat,
- zálohy týždenne,
- výplata vždy načas,
- možnosť kariérneho rastu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať,
- manuálna zručnosť,
- ochota učiť sa,
- prax z výroby - vítaná.

- V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email: [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3338001  Datum zveřejnění: 17.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 1.100 €/mesiac