Letní brigáda ve výrobě cukrovinek - nástup červen/červenec - mzda až 23 000Kč!

CentralWork s.r.o.

Poříči nad Sázavou, Benešov, Votice, Neveklov, Čerčany, Bystřice, Týnec nad Sázavou, Vlašim, Okres Benešov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 23 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manuální práce na lince ve výrobě cukrovinek
- nepřetržitý provoz
- nástup IHNED
- práce vhodná pro ženy i muže

Zaměstnanecké výhody, benefity

- STABILNÍ PRÁCE na HPP
- příjemné pracovní prostředí (posilovna přímo v práci ZDARMA)
- zajištěné svozová doprava po Benešovsku ZDARMA
- obědy za 25Kč
- DOCHÁZKOVÝ BONUS

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Do výroby cukrovinek hledáme šikovné pracovníky/bri­gádníky na pozici operátor výroby/ruční balič. Vhodné pro studenty. Zajištěná doprava zdarma z Benešovska.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na podobné pozici výhodou
- výborný zdravotní stav
- manuální zručnost
- flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3361300  Datum zveřejnění: 16.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 23 000Kč