Skladník/-čka vo veľkosklade s potravinami (Praha) - mzda až 33.000Kč. Ubytovanie zabezpečené alebo príspevok na bývanie 3.000 Kč! Doprava zabezpečená

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
25.000Kč/mesiac + výkonnostný bonus 3.750Kč + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a zodpovedných uchádzačov do skladu s potravinami:
- vychystávanie tovaru podľa objednávok,
- práca so scanerom (čítačkou kódov),
- výdaj tovaru zo skladu,
- pomocné práce na pracovisku,
- práca s manipulačnou technikou (paletový vozík/NZV),
- miesto výkonu práce: Praha (Česká republika),
- práca vhodná pre mužov, ženy aj páry.

- ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO A ZÍSKAJTE ODMENU 2.000KČ!

- dlhodobá práca na TPP,
- mzda 28.000 - 34.000 Kč/mesiac (podľa pozície)
- dotované ubytovanie zabezpečené alebo príspevok na bývanie 3.000 Kč/mesačne,
- možnosť kariérneho rastu,
- výkonnostný bonus až 3 750 Kč/mesiac,
- dochádzkový bonus až 10 000 Kč ročne,
- dotované stravovanie za 40 Kč,
- zálohy týždenne.

Svoje životopisy s aktuálnou fotografiou zasielajte na [email protected]. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícií výhodou,
- dobrý zdravotný stav,
- ochota pracovať na zmeny,
- trestná bezúhonnosť.

- Aktuálny životopis pošlite na e-mailovú adresu: [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3553778  Datum zveřejnění: 5.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000Kč/mesiac + výkonnostný bonus 3.750Kč + príplatky