Hledáte zajímavé a dobře placené zaměstnání?
Nabízíme denně aktualizované pozice pro každého z Vás.

Náborářka v personální agentuře/Administrativní pracovnice - pobočka Brno

Informace o pracovním místě

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsícaž 35 000 + bonus

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • organizace kompletního náborového procesu (zejména dočasné přidělení zaměstnanců)
  • komunikace s kandidáty (včetně vedení pohovorů, podpisů pracovních smluv apod.)
  • rozvíjení vztahů s klienty (zejména výrobní a logistické společnosti)
  • spolupráce s kolegy na pobočce a napříč společností (ČR, SK, UK)
  • jednání s externími dodavateli, příslušnými úřady
  • práce s interní databází, sociálními sítěmi
  • monitoring trhu, tvorba nových náborových strategií
  • příprava analýz, statistik a reportů, reporting vedení

Jiné výhody

  • dlouhodobý pracovní poměr
  • příjemné pracovní prostředí, nově vybavená kancelář
  • občerstvení na pracovišti
  • stravenkový paušál a další firemní benefity
  • firemní auto, mobil i notebook k dispozici
  • zajímavý systém bonusů a odměn
  • kvalitní zaškolení
  • občasný home office, flexibilní pracovní doba
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • možnost spolupráce i na ŽL

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • praxe v personální agentuře podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • organizační a komunikační dovednosti
  • schopnost samostatného rozhodování

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucia Blahová
Tel.: +420226258227
E-mail: poslat životopis
ID: 3652766  Datum zveřejnění: 1.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc