Nenáročná práca vo výrobe. Nástupy ihneď( Operátor)

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 707 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba kovových trubiek,
- práca na plnoautomatizovanom pracovnom stroji,
- zodpovednosť za kvalitu a kvantitu výrobkov,
- 3 zmenná prevádzka, víkendy sú voľné
- práca NIE JE fyzicky namáhavá

PRACOVISKO: Devínska Nová Ves

- pracovná zmluva,
-základná zložka mzdy 707€/brutto + výkonnostný bonus 163 € mesačne až 1.100€
- PRÍPLATKY podľa Zákonníka práce,
- stravné lístky 3,83€,
- možnosť kariérneho postupu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Dlhoročný líder v spracovávaní trubiek a tubulárnych komponentov pre automobilový priemysel v strednej a západnej Európe so závodom v Bratislave v priemyselnom parku Devínska Nová Ves.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať,
- manuálna zručnosť,
- ochota učiť sa.

- V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email: [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4018182  Datum zveřejnění: 9.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 707 EUR/mesiac