Voľné pozície pre zváračov CO2 v Starej Ľubovni! Možnosť ubytovania a nástupy ihneď!

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Stará Ľubovňa, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
859 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených zváračov, ktorých náplňou práce bude :

- zváranie veľkých oceľových konštrukcií metódou CO2,
- oblúkové zváranie taviacou sa elektródou v aktívnom plyne,
- práca podľa výkresovej dokumentácie

- 2 smenná prevádzka,
- pracovná zmluva 5,37€ + príplatky podľa Zák.práce alebo živnosť 8€,
- príplatky a osobné ohodnotenie,
- stravné lístky ZDARMA,
-dotované ubytovanie
- zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti,

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax na pozícii zvárač min. 1 rok,
- platná štátna skúška 135 podmienkou,
- spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4081402  Datum zveřejnění: 14.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 859 EUR/mesiac