Vodič VZV/retrák v Prahe s ubytovaním a dopravou! Dlhodobá spolupráca s bonusmi až 5.000Kč.

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
26 900 - 40 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru do výšky 10 m
-zodpovednosť za nakladaný materiál
-zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP v sklade
-HLAVNÝ pracovný pomer
- práca so scanerom

- práca na trvalý pracovný pomer
- mzda 171Kč/hod., + bonusy + príplatky podľa ZP, mesačne je možné zarobiť až 40.000 Kč/brutto
- Dochádzkový bonus 1 000 Kč
- Výkonnostný bonus 2 000 Kč
- sezónny bonus až do výšky 5 000 Kč
- možnosť nadčasov
- možnosť týždenných záloh vo výške 1 000 Kč
- dotované ubytovanie za 74 Kč/noc
- nákup v shopu do 9 500 Kč
- príplatky podľa zákonníka práce
- dlhodobá spolupráca

Štruktúrovaný životopis zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti skladov a skladového hospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke,
- schopnosť čítať a komunikovať v slovenskom alebo českom jazyku,
- dobrý zdravotný stav.
- prax na VZV podmienkou

- Aktuálny životopis zasielajte na emailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4193550  Datum zveřejnění: 30.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 900 Kč/mesiac