Nástup ihned pod kmen! Operátor výroby - až 33 000 Kč!

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- opracování jednotlivých komponentů a jejich složení do požadovaného celku (práce s hliníkem, sklem a tmely)
- kontrola kvality finálního produktu
- samostatná příprava a kontrola používaných nástrojů
- konzultace výrobní dokumentace s projektantem a technologem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní dlouhodobé zaměstnání
- čisté pracovní prostředí
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- důkladné zaškolení
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
- benefitní karta – 3000 Kč ročně
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Získejte stabilní práci (jednosměnný provoz) ve výrobní a dodavatelské společnosti sídlící v těsné blízkosti Prahy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
- praxe na obdobné pozici podmínkou
- schopnost zvládnout obsluhu strojního zařízení
- manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4432727  Datum zveřejnění: 3.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 500 Kč/měsíc