Specialista/ Koordinátor nákupu - mzda až 45 000 Kč!

CentralWork s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost za svěřené produkty v rozsahu nákup – prodej (60:40)
- plánování, objednávání a optimalizace zásob
- budování vztahů s dodavateli, vyjednávání o cenách
- úzká spolupráce s obchodním oddělením, podpora obchodních aktivit
- tvorba nákupních a prodejních reportů
- vyřizování reklamací přijatých dodávek
- správa logistických dat (dostupnost, zásoby apod.)
- kooperace v rámci společnosti (zákaznický servis, sklad, výroba)
- související administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr
- kvalitní zaškolení
- vynikající finanční ohodnocení
- možnost home office
- 13. a polovina 14.platu
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní připojištění po ZD

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost s globální působností, hledáme strategicky a analyticky smýšlejícího kandidáta na výše uvedenou pracovní pozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici podmínkou
- znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (denní využití)
- MS Office na pokročilé úrovni
- schopnost efektivní komunikace, zpracování reportů apod.
- schopnost monitorování zákonných požadavků a jejich začlenění do interních předpisů a postupů
- dobrá orientace dokumentech, manuálech a pracovních pokynech

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CentralWork s.ro. je personální a poradenská společnost, která na trhu funguje již od roku 2007 a ve svém portfoliu má především logistické a výrobní společnosti.
Pracuje zde efektivní tým lidí s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením a zodpovědným přístupem k řešení požadavků každého z vás.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4472027  Datum zveřejnění: 24.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc