Chceš získať nástupný bonus 1.000€? Pošli svoj životopis a môžeš nastúpiť ihneď! (Operátor výroby)

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha montážnych (sústružníckych, brúsnych) liniek a manuálnych pracovísk podľa platnej dokumentácie,
- kontrola parametrov výrobku,
- dodržiavanie postupov zabezpečenia kvality podľa platných noriem,
- vypisovanie výrobnej dokumentácie,
- zlepšovanie výrobného procesu

- PRACOVISKO: Kysucké Nové Mesto

- ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO A ZÍSKAJTE ODMENU 75€!

- pracovná zmluva,
- mesačne 1.100 - 1.400€ brutto/mesiac (podľa pozície),
- osobné ohodnotenie,
- prémie do 30%,
- príplatky za smennosť a sťažené prostredie,
- zabezpečené ubytovanie,
- zabezpečené závodné stravovanie,
- zálohy týždenne,
- výplata vždy načas,
- možnosť kariérneho rastu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v strojárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie strojárskeho zamerania výhodou,
- čítanie strojárskych výkresov,
- skúsenosti s prácou CNC kovoobrábacích strojov sú výhodou,
- technické myslenie a predstavivosť,
- schopnosť a ochota učiť sa nové veci,
- samostatnosť, zodpovednosť

- V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email: [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4550289  Datum zveřejnění: 1.4.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac