Можливість для людей з України

Operátor výroby Kysucké Nové Mesto s 13. a 14.platom a príspevkom do III.piliera! Vhodné aj pre občanov UA!

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta. Mzdu tvorí základ, osobné ohodnotenie, prémie, príplatky za zmennosť a sťažené prostredie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných pracovníkov do strojárskej výroby.

Náplň práce:

- obsluha a nastavovanie montážnych liniek podľa platnej dokumentácie
- kontrola parametrov výrobku
- dodržiavanie postupov zabezpečenia kvality podľa platných noriem
- vypisovanie výrobnej dokumentácie
- zlepšovanie výrobného procesu
- dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- práca na 3 zmeny
- pozícia je vhodnejšia pre mužov

PRACOVISKO: Kysucké Nové Mesto

- nástupný bonus 1.000 €,
- 13. a 14. plat,
- odmeňovanie za zlepšovacie návrhy,
- príspevok na III.pilier,
- zaujímavý sociálny program,
- preplácanie nadčasov,
- príspevok na dopravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Celosvetový líder medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Výroba zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie technického zamerania výhodou
- čítanie strojárskych výkresov výhodou
- skúsenosti s prácou CNC kovoobrábacích strojov sú výhodou
- technické myslenie a predstavivosť
- schopnosť a ochota učiť sa nové veci
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

- V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email: [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4749962  Datum zveřejnění: 27.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac