Si z Hlohovca alebo okolia a hľadáš jednoduchú prácu v dobrom kolektíve? Volaj a pracuj hneď!

CentralWork s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
720 EUR/mesiac+príplatky a bonusy, mesačne 1.100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž súčiastok pre automobilový priemysel,

- kontrola dielov podľa výrobnej dokumentácie,

- štítkovanie a balenie výrobkov,

- 3 zmenná prevádzka, 8hod. zmeny,

- pozícia je vhodná pre mužov aj ženy

- pracovná zmluva,

- dochádzkový bonus 100 €,

- výkonnostný bonus 100€,

- PRÍPLATKY podľa Zákonníka práce,

- stravné v hodnote 5,85 €/deň (doplatok zamestnanca len vo výške 30% z ceny stravného - 1,84 €/deň) alebo finančný príspevok na stravovanie v rovnakej výške 4,01 €/deň,

- školenie a vzdelávanie,

- perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Celosvetový líder medzi dodávateľmi pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- chuť pracovať,- manuálna zručnosť,- ochota učiť sa.

- V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email: [email protected]

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť CentralWork Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho leasingu pre výrobné a logistické spoločnosti v SR. Sme registrovaní na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny SR pod číslom UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/9600-0001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4788146  Datum zveřejnění: 19.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 720 EUR/mesiac