Pracovník v sociálních službách ve službě bydlení s doprovodným sociálním programem

CENTROM, zapsaný spolek (MPSV)

Místo práce
Na Obvodu 1104, 703 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
13400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (34125)

Pracoviště a kontakty

Firma:CENTROM, zapsaný spolek, IČ 69610371
Pracoviště:CENTROM, občanské sdružení,, Na Obvodu 1104/51, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 13400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava-Vítkovice

Předpokládaný nástup: 1/2017
Uzávěr přihlášek: 2.12.2016
Výběrové řízení pravděpodobně proběhne: 6.12.2016

Strukturovaný životopis posílejte elektronicky na adresu: [email protected]
Do předmětu e-mailu uveďte "výběrové řízení - PSS Vítkovice".
K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze elektronicky a na vyžádání. Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.
Náplň práce:
- přímá práce s uživateli (rodiny s dětmi) v jejich přirozeném prostředí (Ostrava - Vítkovice); doprovody do školských, zdravotních zařízení, úřady a jiné
- přímá práce s uživateli v rámci předškolních klubů, kurzu vaření, besed, přednášek (témata - zdraví, výchova a péče o děti a jiné)
- vedení osobních spisů uživatelů, včetně sestavování individuálních plánů a jeho pravidelné hodnocení
- pomoc a podpora v tíživě životní situaci uživatelů, analýza jejich momentální akutní potřeby
- poskytování základního poradenství
- komunikace s úřady

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání v oboru opravňující k výkonu práce pracovníka v sociálních službách (viz příloha 4 k vyhlášce 505/2006 Sb.), nebo základní vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách
- dobrou znalost práce na PC
- schopnost samostatně řešit úkoly
- spolehlivost, odpovědnost, pečlivost, kreativita
- orientaci v oblasti standardů kvality sociálních služeb
- základní orientaci v legislativě
- základní znalost romské problematiky
- dobré komunikační dovednosti
- orientace v oblasti sociálních dávek
- orientace v zákoně sociálně - právní ochrany dětí 359/1999 Sb.
- znalost práce na PC
- samostatnost, komunikativnost, schopnost plánovat, schopnost jednat s lidmi
- řidičský průkaz skupiny "B" - výhodou

Nabízíme:
Nástupní mzdu: 13 400 Kč
Pracovní dobu (po - pá 8.00 - 16.30 hod)

Poslední změna:2016-11-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11757180754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou