Obchodní zástupce

Centrum energetického poradenství s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 150 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Práce v kanceláři i terénu – cestování ve svěřeném regionu Moravskoslezského kraje
• Dojezd do kanceláře, Český Těšín
• Samostatné plánování obchodních cest, domlouvání schůzek
• Úzká spolupráce s kolegy napříč společností

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci v úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti v odvětví, které zažívá silný růst
• Silná podpora nadnárodní mateřské společnosti
• Nadstandartní provize
• Poskytneme know-how v oboru fotovoltaiky
• Přátelský kolektiv, zkušení kolegové se zájmem o úspěch a růst firmy
• Lokalita: Moravskoslezský kraj
• Pracovní poměr pouze na IČ.

Informace o náboru

Společnost z oblasti Obnovitelných zdrojů energie (FVT), nabízí spolupráci na pozici obchodního zástupce. Obchodní zástupce s praxí vítán, pokud jste bez praxe nevadí, sami Vás zaškolíme. Nabízíme atraktivní podmínky a vysoké provize.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Obnovitelné zdroje energie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Polský jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word, - Mírně pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. SŠ vzdělání
• Praxe obchodního zástupce vítáná, bez praxe sami zaškolíme
• ŘP skupiny B – aktivní řidič
• Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
• Kultivovaný slovní projev i obchodní vystupování, čeština,
• Cílevědomého, trpělivého kandidáta a ochotného se učit, s citem pro potřeby zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro společnost, která je jednou z vedoucích firem v oblasti výstavby a provozování obnovitelných zdrojů energie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodního zástupce pro Moravskoslezský kraj – fotovoltaika.

Kontakt

ID: 4467114  Datum zveřejnění: 16.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc