Sociální pracovník

Centrum Paraple, o.p.s.

Místo práce
Ovčárská 471/1b, 10800 Praha 10, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 24 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce s klienty po poškození míchy ve službě sociální rehabilitace, odborné poradenství a odlehčovací službě.

Co budete dělat
•Stanete se součástí týmu, který podporuje klienta v jeho úsilí dosáhnout maximální míry soběstačnosti
•Budete doprovázet klienta v náročné životní situaci a působit jako case manager
•Stanete se součástí týmu, který vede socioterapeutické skupiny
•Budete poskytovat poradenství a konzultace klientům a jejich blízkým

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
•Zázemí stabilní neziskové organizace s dobrým jménem
•Profesní i lidskou podporu týmu
•Interní a externí vzdělávání a supervize
•Systém motivačního finančního oceňování
•Systém benefitů formou Cafeterie, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, sick days, kurzy angličtiny, firemní akce

Informace o náboru

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání CV a motivačního dopisu v rozsahu min. poloviny A4.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

sociální práce

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme
•Profesionálně pojímaný lidský vztah ke klientům
•Aktivní přístup, schopnost sebereflexe, samostatnost, zodpovědnost
•Vzdělání dle požadavků zákona o sociálních službách
•Praktická znalost standardů kvality sociálních služeb
•Zkušenost v case managementu či v práci s cílovou skupinou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zkušený tým Centra Paraple pomáhá lidem ochrnutým po poranění míchy. Hledáme společně způsoby zvládnutí běžných činností na vozíku, zkoušíme nové aktivity a řešíme sociální situaci klientů, aby se s naší podporou vrátili do každodenního života. Pracujeme především s důvěrou v sílu, schopnost a odpovědnost našich klientů a kolegů. Staňte se součástí multidisciplinárního týmu, který ví, jak na to.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2768639  Datum zveřejnění: 6.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 24 000