Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Farmaceut, vhodné aj pre absolventa, Lekáreň CENTRUM, Senec, plat od 1800 EUR, práca len Po-Pia, žiadne víkendy

CENTRUM PHARMACIA I. s.r.o.

Miesto práce
Senec, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 200 EUR/mesiac1800,00 EUR základný nástupný plat pre absolventa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • všetky činnosti vyplývajúce zo zákona o lieku a vyhlášky o správnej lekárenskej praxi
  • odborné poradenstvo a konzultácie s pacientami
  • príprava a výdaj liečiv, liečivých prípravkov
  • v našej lekárni sa stretnete aj s prípravou IPLP, čípky, kapsle, aj s meraním biochemických parametrov napr CRP ...

  • sme nesieťová lekáreň s 24 ročnou históriou
  • majitelia lekárne farmaceuti
  • 8 hodinová pracovná doba Po - Pia, víkendy samozrejme voľné
  • preplatenie poplatkov do SLeK samozrejmosť
  • podporíme kontinuálne vzdelávanie preplateným voľnom
  • nákupy v lekárni za zvýhodnené ceny
  • absolventa naučíme všetko, čo správna lekárenská prax od farmaceuta vyžaduje

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Práca vhodná aj pre absolventa.

Sme lekáreň, ktorú vlastnia lekárnici, s 24 ročnou históriou pôsobenia v Senci. V našej lekárni nielen vydávame lieky, zdravotnícky materiál, ale aj pripravujeme IPLP napr. čípky, kapsle ... samozrejme našim pacientom meriame biochemické parametre: CRP, cukor, cholesterol ...

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Marek Demko
Tel.: +421907790712
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4837930  Datum zveřejnění: 10.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac