Jak Vám poradíme?

Obchodný zástupca

Centrum Prosperity, s.r.o.

Miesto práce
Martin, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
09.11.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U P O Z O R N E N I E P R E U C H Á D Z A Č O U/ Č K Y

Prečítajte si prosím informácie uvedené nižšie pozorne.

Ide o prácu v priamom obchode, ktorú je potrebné vykonávať z centrály v Martine, ale zároveň ide o prácu, kde je potrebné aj cestovať v rámci SR, a prípadne ČR. Nejde o zamestnanecký pracovný pomer, ale o spoluprácu na IČO so spravodlivým províznym odmeňovaním. K tejto práci je potrebné mať vlastné vozidlo.

Zaškolenie a kvalitný školiaci systém podpory predaja a osobnostného rastu hradí spoločnosť Centrum Prosperity.

- Predaj kvalitných školiacich a konzultačných služieb pre majiteľov firiem o štandardnom riadení a práci s personálom.

- Práca v stabilnom, dynamickom a profesionálnom tíme, ktorý je súčasťou medzinárodnej spoločnosti.

- Možnosť profesionálneho a osobného rastu.

- Možnosť ovplyvňovania výšky provízie na základe výsledkov.

- Kancelária, telefón.

- Zaškolenie.

- Podpora tímu pri dosahovaní výsledkov.

Vašu ponuku spolupráce CV s profesijnými obchodnými referenciami pošlite na adresu: [email protected] Pred osobných pohovorom si prosím preštudujte o nás viac údajov na www.centrumprosperity.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.11.2021 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, predaj, marketing.

Ostatné znalosti

E-mail marketing - Mierne pokročilý
Facebook - Mierne pokročilý
Youtube - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Túto prácu ponúkame osobe, ktorá posilní náš tím, a bude spolu s nami ochotne a úspešne pracovať na tom, aby majitelia firiem v SR a ČR dostávali včas informácie ako správne riadiť ich firmy a personál.

Táto práca nie je náročná pre nikoho, kto rád pracuje, a rád dosahuje výsledky.

Viesť motorové vozidlo.

Používať počítač a administratívne programy.

Výhodou je používanie sociálnych sietí a online predaja na publikovanie informácií novej verejnosti.

Spoločnosť Centrum Prosperity, s.r.o. bola založená v roku 2002. Pre majiteľov firiem vytvára bezpečné prostredie kde si majitelia môžu zvyšovať kvalifikáciu. Centrum Prosperity patrí do medzinárodnej siete spoločností WISE. Na prácu využíva poznatky administratívnej technológie riadenia firiem od L. Rona Hubbarda. Know-how, ktoré používa Centrum Prosperity, využívajú firmy zo zvučným menom, ako je napríklad Shell, Pandora, DHL, Remax, Toyota a iné. To, čo o výsledkoch práce spoločnosti hovoria absolventi školení si môžete prečítať na http://centrumprosperity.sk/reference/. Spolupráca v spoločnosti Centra Prosperity je vždy prínosná nielen pre klientov ale aj spolupracovníkov, pretože umožňuje osobnostný rast, po zaškolení samostatné rozhodovanie, možnosť doškoľovania v internej akadémii, zaslúžené ohodnotenie, prácu s modernou a špičkovou technológiou na riadenie firiem, a spoločenskú prestíž.
Spoločnosť Centrum Prosperity je členom Českej manažérskej asociácie.
Spolupráca v Centre Prosperity je vždy prínosná nielen pre klientov, ale aj pre obchodných spolupracovníkov, pretože umožňuje osobnostný rast, po zaškolení samostatné rozhodovanie, možnosť doškoľovania v internej akadémii, zaslúžené ohodnotenie, prácu s modernou a špičkovou technológiou na riadenie firiem, a spoločenskú prestíž.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Centrum Prosperity, s.r,o,
Jesenského, 4353/17
03601 Martin

Kontakt

ID: 2973521  Datum zveřejnění: 9.10.2021