Vedoucí klinického výzkumu/vedoucí lékař klinické jednotky

CEPHA s.r.o.

Místo práce
Komenského 19, 32300 Plzeň, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost CEPHA s.r.o. v Plzni, která se zabývá prováděním klinických hodnocení, zejména bioekvivalenčních studií generických léčiv, hledá lékaře/ku na pozici vedoucího klinického výzkumu/vedoucího lékaře klinické jednotky. Specializovaná způsobilost ve vnitřním lékařství nebo druhá atestace z vnitřního lékařství nebo atestace z klinické farmakologie je podmínkou. Zájemci se prosím hlaste na [email protected], smluvní mzda včetně benefitů na základě osobního jednání.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Smluvní výzkumná organizace CEPHA s.r.o. - Centrum pro farmakologii a analytiku - je nestátní zdravotnické zařízení zabývající se klinickým hodnocením humánních léčiv.
ID: 3269565  Datum zveřejnění: 18.12.2017