Tester/ka - Automatizované testování

CertiCon a.s.

Místo práce
U Prazdroje 2807, Plzeň 3-Východní Předměstí, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného zákazníka z oblasti automotive, německou firmu vyrábějící řídicí jednotky do aut, pracujeme na vývoji SW pro diagnostiku vozidel. Jedná se o diagnostický software, který se používá v autorizovaných servisech významných brandů po celém světě. U nás v CertiConu se podílíme na vývoji všech částí tohoto komplikovaného diagnostického systému.

Náplň práce

Na projekty hledáme kolegu/kolegyni, jehož/jejíž náplní práce bude automatizované testování a vývoj diagnostických procedur – tzv. authoring. Autoři se u nás zaměřují na analýzu a implementaci diagnostických procesů a realizují algoritmy vyhodnocující chování řídicí jednotky a hodnoty reportované senzory vozidla.

Co tedy konkrétně budeš dělat?

- Tvou primární náplní práce bude automatizované testování
- Co se týče autorské stránky, budeš implementovat postupy a algoritmy pro diagnostiku v automobilovém průmyslu (OTX) a definovat a implementovat komunikační rozhraní řídicích jednotek vozidel (ODX)
- Testovat a adaptovat produkt v reálném prostředí, SW a HW simulace

Požadavky

- Znalost automatizovaného testování
- Alespoň základní znalost obecných principů některého programovacího či skriptovacího jazyka (deklarace, proměnné, if/else, iterace), algoritimizace
- Analytické myšlení a komunikační schopnosti
- Angličtina alespoň na úrovni B2 – denní komunikace s anglicky mluvícím zákazníkem
- Schopnost a ochota řešit komplexní problémy
- Preciznost a smysl pro detail

Výhodou

- Zkušenosti z oblasti automotive
- Zkušenosti s verzovacími systémy (GIT, SVN) a bug-tracking systémy (JIRA)
- Znalost XML
- Znalost HW komunikace na transportní a síťové vrstvě (ISO/OSI model)
- Znalost CAN sběrnice a protokolů
- Zkušenosti s agilním vývojem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co u nás najdeš?

- Pracujeme na reálných projektech pro velké automobilky a vytváříme dlouhodobá globální řešení.
- Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv.
- Inspirativní skupinu energických lidí. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
- Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://www.makejvit.cz/#lide
- Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CertiCon je česká technologická společnost působící na trhu od roku 1996. Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostiky a automatické testování softwaru pro velké mezinárodní klienty z oblasti zdravotnictví, telekomunikací, automobilového či leteckého průmyslu. Mezi vlastní řešení, která vyvíjíme a uvádíme na trh, patří zejména produkty v oblasti počítačového vidění, aplikace pro telemedicínu, či systémy pro optimalizaci výroby v rámci iniciativy Průmysl 4.0.

Výsledky naší práce mají přímý dopad na zdraví a kvalitu života lidí po celém světě. Ať už se jedná o software pro kardiostimulátory, automobily, železniční dopravu nebo analýzu obrazu z kamerových systému v rámci „chytrých měst“, naše řešení umožňují okamžité využití v reálném prostředí.

Úzká spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy umožňuje CertiConu poskytovat unikátní řešení na mezinárodní úrovni. Předseda představenstva, pan profesor Vladimír Mařík, působí jako vědecký ředitel CIIRC ČVUT a je uznávanou osobností.

V současné době máme více než 400 zaměstnanců ve čtyřech lokalitách – v Praze, Plzni, Ostravě a Olomouci. Nabízíme práci v moderním prostředí. Ve firmě je přátelská atmosféra, založená na spolupráci lidí s různými zkušenostmi, kteří se vzájemně doplňují a otevřeně komunikují. Dáváme šanci lidem s potenciálem, kteří chtějí získat nové zkušenosti a rozvíjet se.

Přidej se k nám a Makej v IT!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4028502  Datum zveřejnění: 2.2.2021