C# .NET Core Developer

CertiCon a.s.

Místo práce
Hornopolní 34, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako tým pracujeme na informačním systému, který zpracovává, ukládá a zobrazuje data z kardiostimulátorů a defibrilátorů a hledáme kolegu, který nás technicky povede. Chceme, abys zvládl naši obtížnou business doménu a také měl vůdčí roli v rámci návrhů na architektonické změny a nebál se tyto změny komunikovat v mezinárodním týmu. Pokud bys navíc chtěl/a převzít roli našeho team leadera, tak můžeš – nahlédneš tak do našeho businessu z projektové stránky!

Náplň práce

Budeš garantem/garantkou, že vývojový tým, se kterým budeš pracovat, bude vědět, co dělá a bude dodávat zákazníkovi hodnotu, kterou očekává. S týmem budete pracovat na kritických zdravotnických projektech, kde budete odstraňovat technický dluh, rozšiřovat stávající funkcionalitu a případně udržovat podporu stávajícího systému.

Klíčová je úzká spolupráce mezi testery, developery a product ownerem. Budeš ten/ta, kdo tuto koordinaci bude mít na starost, protože máš nejvíce zkušeností a chceš to dělat. Nezapomeň, že pracuješ v mezinárodním prostředí, kde product owner je v USA a další členové týmu mohou být kdekoliv po světě – takže komunikace je na prvním místě.

Co tedy konkrétně budeš dělat?
-Analyzovat požadavky zákazníka
-Optimalizovat kód
-Dávat návrhy na refactoring, dělat refactoring
-Code review
-Dodržovat domluvené procesy vývoje
-Pomáhat testerům s automatizací
-Když bude potřeba, tak i (manuálně) testovat – jsme jeden tým
-Aktivně komunikovat s týmem
-Aktivně se účastnit meetingů se zákazníkem, pracuješ v SAFe kontextu
-Pravidelně dávat zpětnou vazbu a hodnocení svým týmovým kolegům
-Zaučovat méně zkušené kolegy

Vývojové prostředí
-Pro vývoj využíváme Microsoft Visual Studio a jako verzovací systém Microsoft Team Foundation Server (TFS) případně GIT, Task board je implementován v Azure DevOps

Použité technologie
-Angular
-.NET Core
-.NET Framework
-SQL
-Docker
-Kafka
-Kubernetes
-Azure
-Azure DevOps
-Entity Framework
-NoSQL DB
-HBASE
-Phoenix

Požadavky
-C#
-.NET Core
-.NET Framework 4.6+
-LINQ
-SQL
-AJ (B2 a vyšší)

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Jsme parta lidí, kteří chtějí dělat na produktech, které mají životní význam a které se dotýkají každého z nás.
-Najdeš u nás skvělé lidi, kamarády. V rámci interního průzkumu, proč lidé pracují pro naši společnost byly odpovědi „super lidi“ a „mám tu kamarády“ na prvních místech.
- Máme Relax zónu, kde pořádáme různá formální, ale i neformální setkání.
- Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://www.makejvit.cz/#lide
- Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CertiCon je česká technologická společnost působící na trhu od roku 1996. Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostiky a automatické testování softwaru pro velké mezinárodní klienty z oblasti zdravotnictví, telekomunikací, automobilového či leteckého průmyslu. Mezi vlastní řešení, která vyvíjíme a uvádíme na trh, patří zejména produkty v oblasti počítačového vidění, aplikace pro telemedicínu, či systémy pro optimalizaci výroby v rámci iniciativy Průmysl 4.0.

Výsledky naší práce mají přímý dopad na zdraví a kvalitu života lidí po celém světě. Ať už se jedná o software pro kardiostimulátory, automobily, železniční dopravu nebo analýzu obrazu z kamerových systému v rámci „chytrých měst“, naše řešení umožňují okamžité využití v reálném prostředí.

Úzká spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy umožňuje CertiConu poskytovat unikátní řešení na mezinárodní úrovni. Předseda představenstva, pan profesor Vladimír Mařík, působí jako vědecký ředitel CIIRC ČVUT a je uznávanou osobností.

V současné době máme více než 400 zaměstnanců ve čtyřech lokalitách – v Praze, Plzni, Ostravě a Olomouci. Nabízíme práci v moderním prostředí. Ve firmě je přátelská atmosféra, založená na spolupráci lidí s různými zkušenostmi, kteří se vzájemně doplňují a otevřeně komunikují. Dáváme šanci lidem s potenciálem, kteří chtějí získat nové zkušenosti a rozvíjet se.

Přidej se k nám a Makej v IT!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

CertiCon a.s.
Evropská 11
160 00 Praha 6
http://certicon.cz
ID: 4030026  Datum zveřejnění: 5.2.2021