Vývojář/ka desktopových aplikací a tooling nástrojů

CertiCon a.s.

Místo práce
Hornopolní 34, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro obchodního partnera (automotive) se zabýváme tvorbou desktopových aplikací, Continuous Integrations a vývojem „tooling‘‘ nástrojů, které se následně používají pro efektivní práci ve složitém toolchainu build procesu. Tyto aplikace a nástroje pak následně zjednodušují práci dalším desítkám zaměstnanců pracujících v různých odvětvích tvorby SW pro oblast automotive.

Náplň práce

Hledáme kolegy/kolegyně do několika projektů. Projekty jsou zaměřené na tooling interních nástrojů a další možné úpravy SW pro interní použití včetně nadstaveb atp. Případně můžeš proniknout do PLM toolingu, kde je vývoj spíše ve formě skriptování menších nástrojů. Na jiném z projektů se můžeš realizovat také v oblasti Continuous Integrations v rámci vývoje nástrojů pro automatizaci a integrací funkčního SW. Můžeme ti také nabídnout projekty, kde využiješ své znalosti z XSLT transformaci.

Co tedy konkrétně budeš dělat?
-Za pomocí Javy, C# nebo Pythonu (můžeš si vybrat) budeš psát SW pro úpravu interních nástrojů ClearCase & PTC Integrity a pracovat s jejich nadstavbami.
-Můžeš vyvíjet CI nástroje pro automatizaci a integrací funkčního SW v Jenkinsu. Zde použiješ převážně Javu, Groovy, Python nebo cmake.
-Využiješ svoje znalosti a práci s C# a XSLT, nebo se můžeš zabývat skriptováním menších nástrojů za pomocí nástrojů pro automatické buildování SW.
-Náplň práce se odvíjí od daného projektu.

Vývojové prostředí
-Visual Studio nebo Eclipse (dle tvé preference)

Používané technologie na projektech
-Java, C#, Python, Groovy, Cmake, Omake, make, XSLT
-API, databáze (SQL)
-Jenkins, Azure DevOps, Conan, Artifactory
-GitHub, PTC Integrity

Požadavky (mohou se lišit se dle možného projektu, nemusíš mít všechny)
-Znalost a zkušenost s: Java, Python, C#, nástroje pro automatické buildování SW (make, Omake, Cmake), XML-XSLT transformace
-Znalosti práce v GitHub, JIRA
-Angličtina na úrovni B1-B2 se zaměřením na technickou angličtinu, probíhat bude komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Jsme parta lidí, kteří chtějí dělat na produktech, které mají životní význam a které se dotýkají každého z nás.
-Najdeš u nás skvělé lidi, kamarády. V rámci interního průzkumu, proč lidé pracují pro naši společnost byly odpovědi „super lidi“ a „mám tu kamarády“ na prvních místech.
- Máme Relax zónu, kde pořádáme různá formální, ale i neformální setkání.
- Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://www.makejvit.cz/#lide
-Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CertiCon je česká technologická společnost působící na trhu od roku 1996. Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostiky a automatické testování softwaru pro velké mezinárodní klienty z oblasti zdravotnictví, telekomunikací, automobilového či leteckého průmyslu. Mezi vlastní řešení, která vyvíjíme a uvádíme na trh, patří zejména produkty v oblasti počítačového vidění, aplikace pro telemedicínu, či systémy pro optimalizaci výroby v rámci iniciativy Průmysl 4.0.

Výsledky naší práce mají přímý dopad na zdraví a kvalitu života lidí po celém světě. Ať už se jedná o software pro kardiostimulátory, automobily, železniční dopravu nebo analýzu obrazu z kamerových systému v rámci „chytrých měst“, naše řešení umožňují okamžité využití v reálném prostředí.

Úzká spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy umožňuje CertiConu poskytovat unikátní řešení na mezinárodní úrovni. Předseda představenstva, pan profesor Vladimír Mařík, působí jako vědecký ředitel CIIRC ČVUT a je uznávanou osobností.

V současné době máme více než 400 zaměstnanců ve čtyřech lokalitách – v Praze, Plzni, Ostravě a Olomouci. Nabízíme práci v moderním prostředí. Ve firmě je přátelská atmosféra, založená na spolupráci lidí s různými zkušenostmi, kteří se vzájemně doplňují a otevřeně komunikují. Dáváme šanci lidem s potenciálem, kteří chtějí získat nové zkušenosti a rozvíjet se.

Přidej se k nám a Makej v IT!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4030037  Datum zveřejnění: 5.2.2021