Developer aplikace pro oblast zdravotnictví

CertiCon a.s.

Místo práce
Evropská 2758/11, Praha 6-Dejvice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracujeme na vývoji mobilní aplikace, která umožňuje lékařům monitorovat zdravotní stav pacienta s implantovaným kardiostimulátorem a úpravu funkce kardiostimulátoru tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebám pacienta. Projekt má globální dopad, aplikace je využívána na klinikách na všech kontinentech.

Koho hledáme?

V podstatě kohokoliv se zájmem o IT a touhou programovat. Jazyk SPEC byl vyvinutý našim velkým zákazníkem v oblasti zdravotnictví a používá se ve velkém projektu pro tvorbu aplikací pro tablety. Je nám jedno, jestli jsi začátečník nebo již máš nějaké zkušenosti s programováním. Stačí nám tvé odhodlání a jazyk SPEC Tě rádi naučíme.

Nemusíš mít ale obavy o svoji kariéru v oblasti programování. Moc dobře víme, že jazyk SPEC není obecně použitelný, a proto budeme dbát na tvůj rozvoj v běžných programovacích jazycích (C#, C++), abys mohl/a případně začít pracovat i na jiných projektech v naší společnosti.

Náplň práce

Hlavní náplní práce je vývoj aplikací pro tablety s operačním systémem iOS, ale nemusíš mít strach, že o tomto systému nic nevíš. Tvým úkolem bude hlavně algoritmizace požadavků zákazníka a o vše ostatní se postará framework a vývojové prostředí.

Co tedy konkrétně budeš dělat?

- Analyzovat požadavky zákazníka a navrhovat vhodná řešení zadání.
- Diskutovat nad požadavky a nad navrhovaným řešením se zákazníkem či s ostatním kolegy.
- Určovat finální řešení a implementovat jej.
- Code review implementací ostatních členů týmu.
- Opravovat chyby zjištěné při testování anebo při praktickém používání.

Vývojové prostředí

Pro vývoj využíváme Microsoft Visual Studio 2017 a jako verzovací systém Microsoft Team Foundation Server (TFS).

Použitá technologie

Samotná aplikace se tvoří v proprietárním jazyce SPEC. Jazyk se zapisuje ve formátu XML souboru a je definován pomocí XSD souborů. Vytvořený program je následně interpretován pomocí frameworku, který se stará o správné fungování aplikace na cílovém HW. Framework je napsán v jazyce C# a jeho tvorba není náplní práce na této pozici. Znalost jazyka C# je výhodou pro případ ladění celé aplikace, ale není to podmínkou.

Požadavky
- Základní znalosti IT, schopnost psát programy (algoritmizace).
- AJ alespoň B2 se zaměřením na technickou angličtinu, komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí.
- Výhodou: znalost XML a C#.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití (někdo, koho znáte, může mít kardiostimulátor, pro něhož vytváříme software apod.)
- Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
- Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://www.makejvit.cz/#lide
- Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CertiCon je česká technologická společnost působící na trhu od roku 1996. Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostiky a automatické testování softwaru pro velké mezinárodní klienty z oblasti zdravotnictví, telekomunikací, automobilového či leteckého průmyslu. Mezi vlastní řešení, která vyvíjíme a uvádíme na trh, patří zejména produkty v oblasti počítačového vidění, aplikace pro telemedicínu, či systémy pro optimalizaci výroby v rámci iniciativy Průmysl 4.0.

Výsledky naší práce mají přímý dopad na zdraví a kvalitu života lidí po celém světě. Ať už se jedná o software pro kardiostimulátory, automobily, železniční dopravu nebo analýzu obrazu z kamerových systému v rámci „chytrých měst“, naše řešení umožňují okamžité využití v reálném prostředí.

Úzká spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy umožňuje CertiConu poskytovat unikátní řešení na mezinárodní úrovni. Předseda představenstva, pan profesor Vladimír Mařík, působí jako vědecký ředitel CIIRC ČVUT a je uznávanou osobností.

V současné době máme více než 400 zaměstnanců ve čtyřech lokalitách – v Praze, Plzni, Ostravě a Olomouci. Nabízíme práci v moderním prostředí. Ve firmě je přátelská atmosféra, založená na spolupráci lidí s různými zkušenostmi, kteří se vzájemně doplňují a otevřeně komunikují. Dáváme šanci lidem s potenciálem, kteří chtějí získat nové zkušenosti a rozvíjet se.

Přidej se k nám a Makej v IT!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

CertiCon a.s.
Evropská 11
160 00 Praha 6
http://certicon.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Sobková
E-mail: poslat životopis
ID: 4044468  Datum zveřejnění: 10.3.2021