Tester/ka pro oblast automotive

CertiCon a.s.

Místo práce
Evropská 2758/11, Praha 6-Dejvice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro obchodního partnera vytváříme basic software (embedded coding) SW komponent pro řídící jednotky v automobilovém průmyslu budoucnosti. Tyto řídicí jednotky se již začínají implementovat do nákladních vozidel, traktorů nebo autobusů poháněných hybridními nebo elektrickými agregáty. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce vozidel.

Náplň práce
V rámci testovacího týmu bude tvým úkolem podporovat stávající tým z pohledu zajišťování testovacích procedur vyvíjeného SW pro ECU elektrického a hybridního pohonného ústrojí a jeho jednotlivých funkcionalit. Tvůj Test Manager ti bude koordinovat úkoly, k testování budeš používat reálný HW a zajímavé technologie, mezi které patří např. debuggery, ECU jednotky vozidla, osciloskop, multimetr atp.

Co tedy konkrétně budeš dělat?
- Analyzovat požadavky na funkcionalitu SW (Doors).
- Navrhovat testovací scénáře a definice test casů nových nebo stávajících SW komponent (Doors).
- Denně komunikovat s vývojovým týmem, koordinátorem projektu a test managerem.
- Provádět testování SW na simulátorech HIL / miniHIL s použitím zajímavých automotive nástrojů (CAN, Vector CANoe, CANape, CANalyzer).
- Analyzovat výsledky testů a reportovat je internímu zákazníkovi.
- Hledat chyby v systémech a navrhovat jejich řešení.

Testovací prostředí
- EXAM
- Prostředí SIL, HIL, miniHIL

Použitá technologie
- UML, Python automotive nástroje (Vector)

Požadavky
- Zkušenosti s manuálním testováním
- Zájem o oblast automotive
- AJ alespoň na úrovni B2 se zaměřením na technickou angličtinu, jelikož probíhá komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí.
- Výhodou zkušenost s vývojem embedded SW
- Výhodou zkušenosti s testovaním za pomocí simulátorů (SIL, HIL, apod.).
- Výhodou zkušenosti s programováním nebo skriptovacími jazyky (např. Python, VBScript).
- Výhodou zkušenosti s konfigurací nástrojů pro správu verzí (SVN, ClearCase, apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co u nás najdeš?
- Pracujeme na reálných projektech pro velké automobilky a vytváříme dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití v praxi a v blízké budoucnosti.
- Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
- Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://www.makejvit.cz/#lide
- Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CertiCon je česká technologická společnost působící na trhu od roku 1996. Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostiky a automatické testování softwaru pro velké mezinárodní klienty z oblasti zdravotnictví, telekomunikací, automobilového či leteckého průmyslu. Mezi vlastní řešení, která vyvíjíme a uvádíme na trh, patří zejména produkty v oblasti počítačového vidění, aplikace pro telemedicínu, či systémy pro optimalizaci výroby v rámci iniciativy Průmysl 4.0.

Výsledky naší práce mají přímý dopad na zdraví a kvalitu života lidí po celém světě. Ať už se jedná o software pro kardiostimulátory, automobily, železniční dopravu nebo analýzu obrazu z kamerových systému v rámci „chytrých měst“, naše řešení umožňují okamžité využití v reálném prostředí.

Úzká spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy umožňuje CertiConu poskytovat unikátní řešení na mezinárodní úrovni. Předseda představenstva, pan profesor Vladimír Mařík, působí jako vědecký ředitel CIIRC ČVUT a je uznávanou osobností.

V současné době máme více než 400 zaměstnanců ve čtyřech lokalitách – v Praze, Plzni, Ostravě a Olomouci. Nabízíme práci v moderním prostředí. Ve firmě je přátelská atmosféra, založená na spolupráci lidí s různými zkušenostmi, kteří se vzájemně doplňují a otevřeně komunikují. Dáváme šanci lidem s potenciálem, kteří chtějí získat nové zkušenosti a rozvíjet se.

Přidej se k nám a Makej v IT!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

CertiCon a.s.
Evropská 11
160 00 Praha 6
http://certicon.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Sobková
E-mail: poslat životopis
ID: 4063137  Datum zveřejnění: 16.4.2021