Junior .NET Developer (part-time)

CertiCon a.s.

Místo práce
Evropská 2758/11, Praha 6-Dejvice, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V CertiConu vyvíjíme webovou službu, která umožňuje online monitorování zdravotního stavu pacienta s implantovaným kardiostimulátorem či defibrilátorem. Významně tak zvyšujeme kvalitu života tisícům pacientů po celém světě s implantovanými zařízeními podporujícími srdeční činnost.

Služba, na které spolupracujeme, je rozsáhlý systém, který umí přijímat data generovaná kardiostimulátory, vyhodnocovat jejich závažnost a prezentovat vybrané lékařské zprávy ošetřujícím lékařům. Pro nejnovější modelové řady implantovatelných zařízení jsou lékaři schopni měnit nastavení vybraných parametrů. Pacienti tak musí fyzicky do ordinace pouze v nejvážnějších případech. Součástí systému je i „sociální síť“ pro pacienty, kde mohou jejich rodinní příslušníci sledovat, zda se s nimi něco neděje.

Momentálně hledáme do týmu kolegy na part-time, kteří by doplnili náš tým. Týmové hráče, kteří se chtějí věnovat vlastnímu rozvoji v technickém směru, mají rádi pohodový kolektiv a nemají problém s prací v multikulturním týmu.

Skvělá příležitost pro šikovné studenty či absolventy se zájmem o vývoj SW!

NÁPLŇ PRÁCE

-Budeš se podílet se na vývoji části systému či nějaké jeho izolované komponenty, která se bude následně integrovat. Výstupem je funkční a otestovaný kód.

CO KONKRÉTNĚ BUDEŠ DĚLAT?

- Analyzovat zákaznické požadavky
- Implementovat nové funkcionality dle zadání
- Poskytovat code review implementací ostatních členů týmu
- Analyzovat a řešit chyby v implementaci
- Psát unit & integration testy

POŽADAVKY
- VŠ technického směru
- Zkušenost s vývojem aplikací v MS technologiích (ze školy či vlastních projektů)
- AJ alespoň na úrovní B1 (rozumíš anglicky psané dokumentaci, kódu a mluvenému slovu)

JAKÉ TECHNOLOGIE POUŽÍVÁME?
- Backend: .NET Framework 4.6 a novější, MS SQL, SpecFlow
- Frontend: .NET Core 3.1, ASP.NET Core, EF Core, Angular

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO U NÁS NAJDEŠ?
- Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití.
- Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
- Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://makejvit.cz/lide/
- Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CertiCon je česká technologická společnost působící na trhu od roku 1996. Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostiky a automatické testování softwaru pro velké mezinárodní klienty z oblasti zdravotnictví, telekomunikací, automobilového či leteckého průmyslu. Mezi vlastní řešení, která vyvíjíme a uvádíme na trh, patří zejména produkty v oblasti počítačového vidění, aplikace pro telemedicínu, či systémy pro optimalizaci výroby v rámci iniciativy Průmysl 4.0.

Výsledky naší práce mají přímý dopad na zdraví a kvalitu života lidí po celém světě. Ať už se jedná o software pro kardiostimulátory, automobily, železniční dopravu nebo analýzu obrazu z kamerových systému v rámci „chytrých měst“, naše řešení umožňují okamžité využití v reálném prostředí.

Úzká spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy umožňuje CertiConu poskytovat unikátní řešení na mezinárodní úrovni. Předseda představenstva, pan profesor Vladimír Mařík, působí jako vědecký ředitel CIIRC ČVUT a je uznávanou osobností.

V současné době máme více než 400 zaměstnanců ve čtyřech lokalitách – v Praze, Plzni, Ostravě a Olomouci. Nabízíme práci v moderním prostředí. Ve firmě je přátelská atmosféra, založená na spolupráci lidí s různými zkušenostmi, kteří se vzájemně doplňují a otevřeně komunikují. Dáváme šanci lidem s potenciálem, kteří chtějí získat nové zkušenosti a rozvíjet se.

Přidej se k nám a Makej v IT!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

CertiCon a.s.
Evropská 2758/11
16000 Praha
http://certicon.cz
ID: 4080745  Datum zveřejnění: 13.5.2021