Realitní konzultant s fixem - Plzeň

Česká EuV Commercial s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Po 14 letech působení v Praze jsme letos otevřeli pobočku v Plzni, kde vnímáme velký potenciál v oblasti nemovitostí. Hledáme obchodníky a obchodnice, kteří se chtějí starat o majitele činžovních domů a kancelářských budov v tomto městě a poskytovat jim 100% servis v oblasti realit.

Vašim úkolem bude perfektně poznat nemovitosti a majitele ve svěřené části Plzně a vědět o každé obchodní příležitosti, která se v dané oblasti naskytne. Jedná se o obchodní pozici, ve které můžete uplatnit své skvělé komunikační dovednosti a asertivní vystupování - protože spokojený klient je našim cílem.

Nabízíme nadstandardní fix ve výši 35 000 Kč/měsíčně + provize. Učit se budete od těch nejlepších, máme pro Vás připravené nejen prvotní zaškolení, ale i intenzivní školící program v průběhu celého Vašeho působení v Engel & Völkers.

Pakliže Vás tato pozice zajímá a máte zájem o víc informací, pošlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis. Do dvou pracovních dní se s Vámi spojíme a domluvíme společně další postup.
Budeme se těšit
Radana Jandová
HR Business Partner

Zaměstnanecké výhody, benefity

- školící systém na měkké i tvrdé dovednosti
- jazykové kurzy
- karta Multisport
- lednice Freshpoint se zaměstnaneckou slevou
- teambuildingové akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Již od nástupu můžete v Engel & Völkers těžit z výborné reputace této globální značky, jež nemá ve světe obdoby.

Naše mezinárodní neustále rostoucí síť vám nabízí možnost pohybovat se ve světě luxusu a exkluzivity a to vše s neomezenými možnostmi výdělku!

Engel & Völkers vám poskytne veškeré zázemí potřebné k dosažení úspěchu: silnou značku, globální síť, profesionální know-how a atraktivní obchodní příležitosti.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4359630  Datum zveřejnění: 20.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc