Social media - talent sourcer

Česká EuV Commercial s.r.o.

Místo práce
Janáčkovo nábřeží, Praha 5-Smíchov, Česko
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
150 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální sítě aktuálně hrají hlavní roli v oslovování kandidátů a uchazečů o práci - to víme. Připravili jsme proto u nás na HR místo pro člověka, který v tom umí chodit a dokáže přes tyto platformy přitáhnout ty správné lidi.

CO BYS MĚL/A UMĚT:
- pohybovat se v social network prostředí, vědět, jak to funguje
- sourcovat na LI - stačí základy, všechno ostatní Tě rádi naučíme
- mít schopnost zaujmout a přítáhnout k sobě ty nejlepší

CO PRO TUTO POZICI POTŘEBUJEŠ:
- docházku do kanceláře 20 hod/týdně
- perfektní češtinu
- komunikativní angličtinu
- uživatelskou znalost PC
- reprezentativní vystupování a spolehlivost

NA CO SE U NÁS MŮŽEŠ TĚŠIT:
- přátelské proaktivní prostředí
- reprezentativní zázemí
- školící systém
- benefity: karta Multisport, lednice Freshpoint s 20% slevou, jazykové kurzy, teambuildingy, ovoce na pracovišti

Je tato pozice ta pravá pro Tebe? Nebo se chceš dozvědět víc informací? Pošli nám svůj životopis a krátký motivační dopis. My se ti do 2 pracovních dnů ozveme a domluvíme společně další postup.

Zaměstnanecké výhody, benefity

karta Multisport, lednice Freshpoint s 20% slevou, jazykové kurzy, teambuildingy, ovoce na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Již od nástupu můžete v Engel & Völkers těžit z výborné reputace této globální značky, jež nemá ve světe obdoby.

Naše mezinárodní neustále rostoucí síť vám nabízí možnost pohybovat se ve světě luxusu a exkluzivity a to vše s neomezenými možnostmi výdělku!

Engel & Völkers vám poskytne veškeré zázemí potřebné k dosažení úspěchu: silnou značku, globální síť, profesionální know-how a atraktivní obchodní příležitosti.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4359662  Datum zveřejnění: 20.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 150 Kč/hod.